Telefon

05412754343

E-Mail Adresi

kasapogullari.kiz.rezidans@gmail.com

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

 

        KASAPOĞULLARI KIZ REZİDANS, İLİMİZDE ARTAN EĞİTİM TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA 2017 YILINDA İNŞA EDİLMİŞ OLUP AYNI YIL HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.

       MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ YÖNETMELİK KRİTERLERİNE UYGUN TASARLANARAK OLUŞTURULAN YAPIMIZ 2020 YILI İTİBARİYLE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI OLARAK İL GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DENETLENMEKTEDİR.

       ÜNİVERSİTE ULAŞIM ARAÇLARINA BİRKAÇ DAKİKA UZAKLIKTA YER ALMAKTADIR. KURUMUMUZ ŞEHİR MERKEZİNDE BULUNMAKLA BİRLİKTE BULUNDUĞU BÖLGE İTİBARİYLE EN DONANIMLI OLANAK VE ALTYAPIYA SAHİPTİR. DEPREM VE YANGIN YÖNETMELİKLERİNE UYGUN YAPILMIŞ OLUP, ISI YALITIMI MEVCUTTUR.

       GİRİŞLERİMİZDE GÜVENLİK SİSTEMİ BULUNMAKTADIR. 7/24 SAAT İÇERİDE VE DIŞ ÇEVREYİ GÖREN GÜVENLİK KAMERALARI ,GÜVENLİK PERSONELİMİZİN BULUNMASI İLE GÜVENDE  HİSSEDEBİLECEĞİNİZ , KONFORU VE RAHATLIĞIYLA KALİTELİ KONAKLAMAYA İMKAN BULACAĞINIZ VE TÜM BUNLARLA BERABER AİLE SICAKLIĞI ALABİLECEĞİNİZ HİZMETİMİZLE YENİ EĞİTİM YILINDA SİZLERİ BEKLİYORUZ.

YURDUMUZ  ;

  • ODALARI TEK KİŞİLİK VE LÜKS OLARAK DÜZENLENMİŞTİR.
  • BANYO/WC ODA İÇİNDE VE KİŞİYE AİTTİR.
  • ODALARDA ;BAZALI YATAK, ÇALIŞMA MASASI, GARDROP, KOMODİN, TV, BUZDOLABI BULUNMAKTADIR.
  • 24 SAAT SICAK SU VE İNTERNET MEVCUTTUR.
  • 7/24 SAAT ÜCRETSİZ ÇAMAŞIR YIKAMA İMKANI VARDIR.
  • ORTAK ALANLARIMIZ GÜNLÜK OLARAK TEMİZLENMEKTEDİR.
  • ISINMA, MERKEZİ SİSTEMLE DOĞALGAZLI VE YERDEN ISITMA İLEDİR.

YURDUMUZDA BUNLARIN YANI SIRA 24 SAAT KULLANABİLMEYE MÜSAİT SPOR SALONU, SİNEMA SALONU VE TERAS KATTA SOSYAL FAALİYET ALANIYLA HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

 

 

 


Biz sizi arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.